Џорџ Клуни голфер бе:)) лелеееее…

29 август, 20110
george-clooney-bono

Џорџ Клуни ги покрива ушите од некои гласни звуци за време на разговорот со Боно, во петокот во Италија.

50 – годишниот актер и 51 – годишниот  U2 фронтмен, се качиле на нивните мотори и се упатиле кон езерото Комо.

Џорџ и неговата колешка од “Up in the Air”, Вера Фармига неодамна зборуваа за магазинот Е! , за неговото однесување на сетот.

“Тој е толку несебичен. Тој е голфер и е многу приврзан со екипата, со многу љубов и внимание. Претставителен е и ангажиран”, објаснува Вера. “Тој прави да се чувствувате како да сте најважната личност во просторијата. Навистина заинтересиран и љубопитен за тоа кој сте…Тој е вистинска филмска ѕвезда”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma