Џорџ Клуни изјави дека никогаш нема да се ожени

23 јануари, 20110
george_clooney_01

Најпосакуваниот ерген, актерот Џорџ Клуни изјавил дека никогаш нема да се ожени. Тој бил гостин во една емисија заедно со неговиот татко, каде кажал дека не планира да се ожени повторно. Еднаш пробав, и сега знам дека нема да се оженам повторно, изјавил Клуни. И покрај желбите на неговиот татко тој сепак ќе остане доследен на својот став. Иако е веќе неколку години со италијанската водителка Елизабета Каналис, сепак врската нема да ја круниса со брак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi