Џукановиќ ја остава сопругата, чека близнаци со манекенка?! :)

6 ноември, 20110
milodjukanovic_dukanovic_jelenascepanovic_afp_youtube_625

Поранешниот црногорски премиер Мило Џукановиќ наводно ја остава својата сопруга поради манекенката Јелена Шчепановиќ со која чека близнаци. Девојката е помлада од поранешниот премиер 23 години. Девојката потекнува од Ниш, а наводно сега се преселила во Рим.

Двојката се запознала пред година и пол, а пријателите на Јелена изјавиле дека таа постојано зборува за него и дека тој искрено ја љуби.

Сопругата пак на на Џуканоиќ, Лидија, наводно утеха нашла во нивниот кум, Горан Ракочевиќ со кого често разговарала, а тој и бил голема поддршка во тешки времиња.

Ракочевиќ изјавил дека сите овие приказни за премиерот, сопругата и манекенката се измислени.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3a83PEKrqn0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi