Џулијан Асанаж на подиум

4 април, 20110
Џулијан Асанаж на подиум

Меѓународно озлогласеното лице кој е главен на тајната организација  Wikileaks, е добар денсер на подиум. Видеото е снимено во Исланд во еден клуб каде тој се журкал со пријателите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi