Хју Хефнер се заљуби?

4 април, 20110
World Premiere Of Paramount Pictures & Marvel Entertainment's "Iron Man 2”

Основачот на Плејбој, Хју Хефнер очигледно се заљубил во својата сопруга, плејбој зајчицата Кристал Харис, 24, штом одби да потпише предбрачен договор. 84 годишниот Хју, има богатство од 43 милиони долари, и не се плаши дека Кристал е со него за пари, па одбил да го потпише предбрачниот договор со кој би можел да си го заштити богатството.

Ова е трета среќа за Хефнер, тој претходно беше во брак со уште две жени кои бесно реагираат на неговата одлука. Тие како и многу други сметаат дека Кристал е во брак со Хефнер заради неговите пари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi