Ѕвездите од серијата “Пријатели” не комуницираат со години

29 јуни, 20110
david_schwimmer

Давид Швимер познат по улогата Рос во серија Пријатели изјавил дека повеќе од седум години не стапил во контакт со останатите глумци од познатата серија.

Многу ми е жал што долго време не сме се виделе, но ситуацијата е многу јасна, јас живеам во Њу Јорк, додека другите актери живеат во Лос Анџелес, сите ние имаме семејства и ангажмани така да времето за дружење е многу ограничено. Единствено сум во контакт со актерот Мет Ле Бланк, изјавил Швимер.

Глумецот на крај додал дека улогата на Рос му е најдрага улога во животот и секогаш ќе биде благодарен што добил можност да ја глуми таа улога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi