Е вакви гитари досега немате видено! Откачени скроз:)))

22 октомври, 20110
99224

Гитарите доживуваат еволуција постојано. Започнаа со класичната форма на акустична гитара, и еве до кое ниво дотуркаа. Како и да е, знаеме дека една од овие сепак, интересни гитари, би сакале да ја држите во рака и да си ја подрнкате кеифски. Така?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş