Е за овој знаев :) Бруно Марс е педер??? Е ако де :)

17 август, 20110
Bruno-Mars

Бруно Марс е талентираниот пејач чија сексуална ориентација е топ тема на таблоидите. Тој работи на секаков вид на музика: хип-хоп, соул, рок. Се облекува контроверзно, односно знае да стави и понекое балеринско фустанче на себе. Прашањето е дали е геј или модерен метросексуалец?

Интересно е дека сексуалната ориентација на славниот пејач засега останува непозната Х, а тој не се обидува да ги негира гласините дека е педер.

Она што ги збунува сите е фактот дека Марс има долга листа на девојки зад себе, но нема да се изненадиме ако и тој се откаже од жените по долги години уживање во нив, исто како што направи Џорџ Мајкл.

Педер е или не? Тој со последната девојка раскина во 2010 година, а оттогаш е сингл. Па девојки и момци, навалете и конечно да ја разоткриеме оваа мистерија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi