Една од “другарките” на Силвио Берлускони:)

20 јули, 20110
0718-melissa-satta-bauergriffinonline-credit

Италијанската манекенка Мелиса Сета не може да биде многу позната во САД, но тоа не е толку важно…бидејќи Мелита изгледа неверојатно во бикини.

25 – годишната манекенка ги покажа своите италијански бутини во Сардинија, овој викенд каде што престојувала со својот дечко кој дефинитивно потсетува на момчето од “Transformers”, при што тој тврди дека ја легнал жешката риба од “Transformers”…

Мелиса изгледа “токму“ како што треба за да влезе во “структурите” на нокните забави во Миланските резиденции на Силвио Берлускони!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit