Едно благодарам од Том Круз

30 јуни, 20110
tom-cruise-mission-impossible-III-wallpaper-640x480

Холивудскиот актер, Том Круз, сакајќи да им се заблагодари на своите фанови за поддршката и доследноста, на својот профил на Twitter го објави трејлерот за неговиот најнов филм “ Mission Impossibile 4 “.

Во знак на благодарност што давате поддршка на моите филмови, сакам вие први да го видите трејлерот за мојот најнов филм, напишал Том Круз.

Инаку, четвртото продолжение е снимано во Москва и Дубаи, а покрај Том Круз во него глумат и Сајмон Пег и Џереми Ренер. Премиерата на филмот е закажана на 16-ти декември наредната година во Америка.

Возбудливо, напнато, невозможно…. погледнете го трејлерот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit