Eee, Шварци Шварци…

11 јули, 20110
svarceneger

Како што веќе објавивме Марија Шрајвер купи нова куќа во Brentwood, во соседството на нејзиниот поранешен сопруг Арнолд.

Новиот дом Марија го купила за околу 10 милиони долари со големина од 11.000 метри квадратни. Куќата ќе има 8 спални соби, 7 бањи, гаража, сала, театар и винарија. Се очекува куќата да биде завршена за 3 месеци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit