Екс секретарката ги тужи Бред и Анџелина!? Ја отпуштиле додека била на боледување:(

11 ноември, 20110
brad-angelina-kissing-sag-awards-03

Ана Шарлотукс(45) од Анџелина Џоли и Бред Пит има побарување од 110.000 долари, бидејќи парот и дал отказ додека таа била на боледување.

“Анџелина и Бред ме отпуштија додека бев на боледување”, пишувало во тужбата што ја поднела поранешната секретарка Ана против холивудскиот пар.
За славниот холивудски пар работела од февруари минатата година кога парот престојувал во замок во јужна Франција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş