Ексклузивно: Љубовницата и вонбрачниот син на Арнолд Шварценегер

19 мај, 20110
tn

Попара ви ја објавува сликата на љубовницата на Арнолд Шварценегер и неговиот вонбрачен син.
Се претпоставуваа дека љубовницата на екс-гувернерот на Калифорнија, Арнолд Шварценегер, е мајка на неговиот вонбрачен син.
Нивната врска започнала уште пред 10-тина години но тие никогаш немале секс во домот, тоа го правеле надвор во текот на денот каде тешко можеле да бидат фатени, изјавила слугинката.
Да потсетиме, дека Шварценегер неодамна призна за тајната романса што ја крие повеќе од 10 години. Каде неговата сопруга Марија Шрајвер одлучи да се разведе од него.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/