Ексклузивно, ново видео од Бијонсе

8 јули, 20110
Untitled-1

Пејачката Бијонсе снимила спот за песната “Best Thing I Never Had”. Во спотот таа се појавува во долна облека со подвезици. Потоа се појавува во раскошна венчаница и се присетува на работи од нејзиното минато и тогаш се појавуваат слики од матурската забава од 1998 година, каде нејзиното момче ја оставило за друга девојка.

Подоцна во видеото “Best Thing I never Had”, Бијонсе се ванча со мажот на својот живот на интимна церемонија,каква што беше венчавката со Џеј-З. Всушност, ниедна фотографија од нивната венчавка не е обајвена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/