Експеримент со млеко

6 јули, 20110
Експеримент со млеко

Се што ви треба е:
Длабок сад
Млеко 100 мл
Природни бои за храна
Сјај
Чепкалки за уши
Салветки
И направете го следното:
Истурете млеко во садот
Полека капнете неколку капки од боите (обидете се да не ги измешате)
Ставете сјај на површината на чепкалката за уши
Вметнете ја чепкалката во центарот на садот без да ја помрднувате
По неколку секунди тргнете ја чепкалката и уживајте во магијата на боите

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit