Елитните проститутки го организираат трансферот на спортисти: фудбалерите ги обожаваат девојките за придружба!

4 ноември, 20110
naslovna

Меѓу најчестите клиенти на елитните проститутките се фудбалерите, верувале или не, на двајца им договорија трансфер од Србија во познат германски клуб благодарение на услугите на старлетите! Познатата хрватска старлета порано беше вистинска дама во фудбалските клубови во Белград, а во една прилика помогна да се заврши трансферот на еден играч. “Бидејќи голем број од играчите во овој клуб ги користеа нејзините услуги и го “фалеа“ нејзиниот квалитет, пред одлучувачката посета на тренерот од тој германски клуб, директорот на домашниот прволигаш ја повика дотичната дама за придружба. Покрај незаборавната ноќ, до директорот беше обезбеди тренерот и дамата заедно да ја поминат и вечерта со цел да биде посреќен и позадоволен. На крјот од вечерта, одлучи да ги однесе играчите во странство“, ја прераскажуваат оваа информација луѓето кои се добро запознаени со целата ситуација.

Фактот дека фудбалерите сакаат оргии, проститутки и орален секс во неколку наврати го поврдија веќе познатите девојки за придружба. Една од нив во својата колумна, пишуваше колку сексот е добар со нив, бидејќи сите тие се склони кон експериментирање.

“Едноставно не можат да останат верни. Подобро е да ги имате за љубовници отколку за момчињата. Сексот со нив е одличен. Тие сакаат да експериментираат. Сепак, она што ме иритира е тоа што го обожаваат оралниот секс, но никогаш не го возвраќаат “услуга”.

Подобро упатените изјавуваат дека во текот на деведесетите години, ниту една оргија не можеше да помине, а во неа да не учествува една од најпознатите девојки за придружба. “Сите играчи кои сакаа да го задржат својот “мачо“ углед секогаш ја покануваа баш неа, на нивните забави, бидејќи навистина знаеше да ги задоволи гостите”, ни изјави нашиот извор.

Нашиот извор додаде дека играчите сакаат оргии додека се на подготовки. “Во една прилика, а тоа веројатно не е и единствениот пат, четири играчи додека биле во карантин ја “шверцувале“познатата девојка. Сите четворица имале секс со неа, но проблемот настанал кога селекторот се нашол таму и полудел поради целиот настан…. Сепак скандалот успешно беше премолчен”, изјави нашиот извор.

Инаку, девојките кои што ги посетуваат фудбалерите додека тие се на подготовки, најчесто се не толку познати пејачи или манекенки.

Инаку, повеќе од 90 проценти од овие девојки го прават ова со цел да се прехранат. Голем дел од Европските земји и во САД од проституцијата собираат даноци и ги полнат државните каси. Ова претставува поразителен факт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi