Category: Ваши содржини

PROSTITUCIJA-1-610x269.jpg
Хрватската полиција го откри синџирот на елитната проституција и дојде до именикот со телефонски броеви на 100 “елитни“ проститутки. Координирана мрежа Пронајден е именикот со телефонски броеви на стотина дами за придружба, повеќето од нив имаат од 18 до 30 години, а голем број од нив се дел од овој бизнис веќе со децении. Сите […]

naslovna7-610x269.jpg
Меѓу најчестите клиенти на елитните проститутките се фудбалерите, верувале или не, на двајца им договорија трансфер од Србија во познат германски клуб благодарение на услугите на старлетите! Познатата хрватска старлета порано беше вистинска дама во фудбалските клубови во Белград, а во една прилика помогна да се заврши трансферот на еден играч. “Бидејќи голем број од […]

images-610x269.jpg
Потресна приказна на Слаѓана П., чиј што сопруг физички ја злоупотребувал со години, ја навредувал и понижувал: Избегав боса, целата облеана во крв, со дете во раце. Ме тепаше и силуваше додека бев бремена. Ме навредуваше, ми се закануваше, ме бркаше од дома заедно со детето. Но, секогаш се враќав назад. Се до ноќта кога […]

article-1204359-05F3E6C0000005DC-98_468x322-610x269.jpg
Ако сум курва, ќе му бев благодарна на Бога, бидејќи курвите живеат подобро. “Имаш три деца со него. Ако те тепал, мора да си заслужила“ – ја посоветувала тетка и. Ако животот е сон, имаме ли право да го сонуваме на поинаков начин? Или пак некаде е запишано, дека некои луѓе треба да се разбудат […]

PEDOFIL-VELIKA-610x269.jpg
Ужасна приказна на седумгодишно девојче кое година дена било сексуално злоупотребувано од страна на својот татко В. С. (39 години), познат лекар од Бор. Татко ми ме бакнуваше во уста и ме допираше по целото тело –  А. С. (7 години)…    Татко психопат…Девојчето повеќе не сака да го види татко и. А. С. (7 […]

35n0xma-610x269.jpg
Исповед на Назмије Б. за малтретирањето и тортурата што ги трпела заедно со нејзините деца, во текот на една години, од страна на нејзиниот невенчан сопруг. – Не можев повеќе да го поднесам малтретирањето од мојот невенчан сопруг врз мене и моите деца. Сакав да се избегаме од него, но немав каде, а искрено имав […]

decak-zlostavljanje1-610x269.jpg
Во Нови Сад, наставник по географија, Иван М. Ш. (58 години) беше уапсен минатата недела под сомнение дека во последните две години блудничел над седум ученици на возраст од 11 до 14 години. Осомничениот предавал во основното училиште “Јован Дучич” во Петроварадин, како и во основното училиште “Вељко Влаховиќ” во Шангај, каде што на учениците, […]

porodicno-nasilje-610x269.jpg
Од првиот ден од бракот, мојот живот беше пекол. Мојот сопруг е алкохоличар и континуирано ме тепаше, исто како и мојата свекрва. Воопшто не им беше важно дали сум бремена или не, а речиси секогаш бев бремена. Ма, кој ме прашаше дали сакам или не сакам. Толку се изживуваше врз мене кога беше пијан, поради […]

1078-Mislila-sam-da-vise-necu-videti-sina1-610x269.jpg
Исповед на мајка чие што дете беше киднапирано – Тања Д. од Шабац, после година дена драматична потрага конечно го најде синот Немир и страв – Поранешниот сопруг и мајка му, минатото лето го земаа нашето петгодишно дете и оттогаш не знаев каде е. Го барав низ цела Србија и молев за помош. Мојот син […]

1729651366-610x269.jpg
Исповед на жртва на семејно насилство Р.Ј. од Ветерник, која што била злоупотребувана од мажот и 13 години. Сега се наоѓа во Сигурна куќа, засолниште за малтретирани жени. Од последното брутално претепување, поминало нешто повеќе од дваесет дена, а на лицето и по телото на Р. Ј. од Ветерник сеуште се видливи модринките. Болните места […]

women-610x269.jpg
Пред да влезе во брачните вода со Јаворка, Маријан Р. политичар (52 годишен) беше осум години во брак со Светлана Милошевиќ (32 годишна), која вели дека морала да се разведе од него, бидејќи постојано ја малтретирал! Првата сопруга на политичарот, побарала развод бидејќи помалку од една деценија додека живеела со него, трпела физичко и психичко […]

vip_prostitucija-610x269.jpg
Исповед од креветот на девојки за придружба “All inclusive” – Девојките за придружба служат како трофеј, рамо за плачење или за тепање… Некои ги тепаат, некои ги носат на екслузивни вечери, разговараат…некои ги дават – Директор на една телевизија, кој беше на оваа функција во доцните деведесетти години, ги давеше девојките. Мажите кои одат кај […]

news_26398-610x269.jpg
Мајка на четиринаесет годишно девојче од Ниш, Марија Н. најави дека ќе поднесе кривична пријава против дваесет и пет годишен маж, од населено место во близина на Јагодина, кој со нејзината ќерка контактирал преку “Фејсбук”, а потоа со денови ја малтретирал со блудни и заканувачки пораки. Поради претрпениот стрес и страв, девојчето морало да побара […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris