Енџи Верона е најгуглана тинејџерка! Зошто? Проверете сами:)))

15 ноември, 20110
0

На фотографиите има само четиринаесет години, а нејзините полуголи фотки снимени во бањатата красат многу насловни страни и привлекуваат внимание на голем број стари “мрцини” кои во потрага по младо месо, сурфаат со една рака. Енџи Верона е вест на денот. Медиумите ја нарекуваат “најгуглана тинејџерка”, а ние добивме прилика да погледнеме во нејзината бања и да видиме со што го привлекува вниманието на сурферите на интернет, пишува Индех.хр.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş