Ептен влажно: Српска актерка со секс ги воодушевила Американците! “Тако је мала распали”:)))

17 ноември, 20110
0

Српската актерка Ана Александар (32) роденa во Белград како Ана Катарина Стојановиќ, а поголемата јавноста ја забележала по нејзината улога во серијата “Chemistry”. Откако снимила ептен жешки секс сцени, серијата станала хит, а Ана нов секс-симбол.
Пред нејзината улога во “Chemistry”, српски актерка се појавила во различни телевизиски серии како “CSI Miami” Femme Fatales’, ‘Gigantic’, ‘Important Things with Demetri Martin’, ‘Las Vegas’, ‘The Young and the Restless’, ‘Two and a Half Men’, ‘Out of Practice’ и ‘Sleeper Cell’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş