Ева ги заработи првите модринки

31 јули, 20110
eva 01

Заради улогата во филмот “Очајни Домаќинки”, Ева Лонгорија мораше да посетува часови за стриптиз.

Во осмата сезона од омилената женска серија, Ева ќе ја видиме како изведува стриптиз на шипка. Таа задоволна од тоа како напредуваат часовите, иако со по некоја модринка се пофалила на своите фанови на Твитер, објавувајќи фотографии.

Како коментар на сликата напишала дека болката се исплатела, сцената која ќе ја видиме во филмот, како таа игра на шипка е незаборавна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi