Ева Лонгорија наместо сенка за очи користела водени бои

18 јуни, 20110
eva longoria_500

Актерката признала дека имала строги забрани додека живеела со своите родители. Тие како строги католици и забранувале да користи шминка и да излегува до доцните вечерни часови.

Се шминкав со водени бои, а кредите во боја ми беа замена за руменило. Пред да си дојдам дома си го миев лицето кај мојата пријателка, изјави актерката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber