Ева Лонгорија се збуцка:) И годи љубовта или е бремена?

6 август, 20110
eva longorija

Ева Лонгорија се појави на една манифестација, но изненади со својот изглед. Овој пат не со скапа и гламурозна тоалета, туку со некој килограм повеќе.

За разлика од она што сме научени да ја гледаме, Ева сега се појави со фармерки, црна маичка и палто. Но, она што го привлече вниманието на новинарите беше нејзината промена на изгледот. Ева накачила некој илограм повеќе. Дали и годи љубовта со момчето или пак можеби станува збор за нешто поголемо наскоро ќе дознаеме.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi