Ева Мендез – каде да гледате?

27 јуни, 20110
v210167p0

Додека позирала на фоторепортерите, на промоцијата на парефемот на Тијрина Муглара, Ева Мендез се смешкала на камерите без да сфати дека фустанот целосно не и ги покрива градите.

Мендез стана заштитно лице на компанијата, наместо Наоми Вотс. Ова не е прв пат да позира разголена, пред неколку години Мендез сними реклама за парфем на Келвин Клајн и тоа топлез, што е забрането во Америка.

http://www.youtube.com/watch?v=B4f2djX0vtY&feature=player_embedded

Дизајнерот ја избра Ева поради тоа што е спонатана, а тоа го покажа и во новиот бел преубав фустан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/