Facebook, паметни vs. глупи разговори

24 јуни, 20110
f


Ова е веројатно еден од високо интелеигентните муабети кои retko се прават на социјалната мрежа.

Сега следуваат 5-те најглупави муабети кои се направиле на Facebook.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/