ФОТО: Ај да ве видам, за што служи ова?

3 мај, 20110
tn

Изумов е крај, уште вентилатори на ушите да стави за да не му грее телефонот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi