Фризерот на Мишел Обама, ги откри сите тајни за екстра коса :) ако судиме по неа…:)

26 август, 20110
Фризерот на Мишел Обама, ги откри сите тајни за екстра коса :) ако судиме по неа…:)

Сте се запрашале ли  кој е творечкиот гениј одговорен за совршената “грива” на Мишел?  Тоа е уметничкиот директор на SoftSheen Carson’s и стилист на познати личности, Џони Рајт.

Сега имате можност да ги откриете тајните за прекрасна коса споделени од Џони, како вашата коса да изгледа добро дури и после  фитнес тренинг. Погледнете те го видеото подолу :

httpv://www.youtube.com/watch?v=J1T-rPhdG1c

httpv://www.youtube.com/watch?v=Jp45g9lfn4w

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma