Фрли го детето, фати го топчето

1 јуни, 20110
Фрли го детето, фати го топчето

Таткото кој својата ќерка ја однел на еден безбол натпреват во Лос Анџелес, едноставно реши да го фрли девојчето, за да може да го фати топчето. За да биде сценариото на овој настан потрагично, детето беше испуштено од раце, а таткото не успеа ни да го фати топчето.

Девојчето за среќа не било повредено, а снимката стигна до Youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=xM92iKR7IUc&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/