George Michael има нов сингл

26 март, 20110
1

Британската 47-годишната ѕвезда George Michael  полека и се враќа на музиката, иако тој неодамна објави дека повеќе нема да настапува во живо, и дека нема да прави концерти, тој е при крај со својот нов сингл ”Every Other Lover In The World”.

Тој на својата страна на twitter напишал:  “кога објавив дека нема да настапувам во живо не кажав дека ќе се откажам од својата музичка кариера.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber