Gievenchy за есен-зима 2011 – 2012

23 јули, 20110
naslovna zivansi

Светските дизајнери веќе ги направија колекциите за есен – зима. Ова е колекцијата од Gievenchy. Рајски фустани кои ја отсликуваат нежноста, женственоста, сексипилот…

Секој фустан е приказна за себе… моделите се во бели и светло крем тонови. Идеални за истакнување на женската убавина. Венчаници и свечени тоалети кои се за најхрабрите.

Погледнете ги преубавите фустани во породолжение…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi