Гоца се разведе и на Facebook

19 август, 20110
gocatrzan

Иако веќе цел свет знае дека нејзиниот брак со Иван Маринковиќ е дефинитивно завршен и дека документите за развод се потпишани, Гоца Тржан ги извести и своите пријатели на социјалната мрежа дека сега е дефинитивно крај. После доста време, таа одлучи својот статус на “мажена жена“ да го смени и на “Facebook и да објави дека е сама. Гоца напиша „Засекогаш слободна и само своја“ и доби голема поддршка од своите обожаватели. Нејзиниот поранешен сопруг пред неколку дена на својот профил објавил дека е во врска, но не го открил идентитетот на новата девојка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit