Голем поздрав од Колумбија за сите обожаватели на фудбалот:))

31 јули, 20110
0

Подготовките на фудбалските клубови за следната сезона се во полн ек. Убавата Колумбијка Ангелисија Камачо одлучи да ги освежи исцрпените фудбалери, а воедно и да ги поздрави сите љубители на фудбалот во целиот свет.

Уживајте во облините на убавата Ангелисија Камачо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi