Google со +1 копче, нешто како like на Facebook

31 март, 20110
googlelike1

Со цел да биде во тек со новитетите на социјалните мрежи, Google ќе воведе копче, кое ќе служи нешто како копчето Like на Facebook. Погледнете го видеото кое ќе ве запознае со новитетот на Google и како ќе функционира истото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma