Гостиварец ја силувал и забременил својата 19 годишна ќерка

24 мај, 20110
mvr-stip-policija

Гостиварец ја силувал својата ќерка, по што 19 годишната девојка останала бремена од својот татко, соопштуваат од МВР.

Истото се случувало во повеќе наврати во изминатите две години во присуство на нејзината маќеа, а девојката не го пријавила случајот во полиција бидејќи таткото и се заканувал дека ќе ја убие неа и членовите од нивното семејство.
Тој истото се обидел да и го стори и на другата малолетна ќерка (17 години).

Веднаш откако девојката го пријавила, таткото бил приведен и задржан во полициската станица во Гостивар и по целосно расчистување на настанот против истиот ќе биде поднесена кривична пријава.

Извор: Нетпрес

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/