2 април, 2020

Радио

Триглав – Известување за клиенти – пријава на штети во услови на епидемија

17 март, 2020, Нема коментари
Почитувани клиенти, Со цел минимизирање на сите ризици поврзани со епидемијата на COVID-19, Триглав Осигурување АД, Скопје продолжува да презема превентивни мерки во согласност со препораките на надлежните институции во државата и да го...

Триглав – Известување за клиентите во врска со Ковид-19

17 март, 2020, Нема коментари
Соопштение за јавност Скопје, 13/03/2020г. Почитувани, Ве информираме дека, согласно препораките и Одлуките на Владата на Република Северна Македонија, поврзани со појавата на Ковид-19 (корона вирус), Триглав Осигурување АД, Скопје, Триглав Осигурување Живот АД,...

Изведен првиот лиценциран бродвејски мјузикл за деца и младинци, Ени Јуниор

26 декември, 2019, Нема коментари
На 23-ти декември од 19 часот, Филхармонијата ги отвори вратите за изведба на еден од најпрочуените бродвејски мјузикли ЕНИ Јуниор, на македонски јазик, кој беше под покровителство на Претседателот на Република Северна Македонија, г-дин Стево Пендаровски, а на...

Соопштение за медиуми – Триглав

16 ноември, 2019, Нема коментари
Соопштение за медиуми Скопје, 14. Ноември 2019 Во првите девет месеци остварен раст на премија и на добивка Групацијата Триглав преку своите три компании на македонскиот пазар ги покрива сите осигурителни потреби на клиентите...

ONE HOSPITAL- најсовремена медицинска опрема и врвен медицински кадар, сѐ на ЕДНО место

6 ноември, 2019, Нема коментари
ноември, 2019 ONE HOSPITAL е отворена за секого, секој ден од годината, обезбедувајќи примарна и секундарна здравствена нега, како и врвна дијагностика во центарот на Тетово. Со речиси 100 вработени, од кои 20 доктори...

НЕПТУН лансираше своја мобилна апликација за онлајн шопинг – Симнете ја на вашиот смартфон и уживајте во купувањето!

24 мај, 2019, Нема коментари
Нептун Македонија ја лансираше првата бесплатна мобилна апликација во Македонија за онлајн шопинг на апарати за домаќинство, бела техника, телевизори, смартфони, компјутери и останати апарати кои се во нивното портфолио. Онлајн купувањето никогаш не...

HAPPY WEEK во „Нептун” – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

15 април, 2019, Нема коментари
HAPPY WEEK акција во „Нептун” со големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи! Од 15-22 април, потрошувачите ќе можат да го купат било кој производ од асортиманот на Нептун по...

Го паркирала автомобилот и седнала во кафуле: Во следниот момент автомобилот завршил во езерото!

5 април, 2019, Нема коментари
Автомобил Пежо заврши во Охридското Езеро од македонскиот кеј, а бидејќи во него немаше никој, никој не беше повреден. Полицијата беше на местото на несреќата, а минувачите не разбираа како се нашол автомобилот во...

„Lucky days” во НЕПТУН од 14-18 март – Најголеми попусти на целиот асортиман!

14 март, 2019, Нема коментари
Нептун е најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на производи од бела техника, апарати за домаќинство, телевизори, компјутери, лаптопи, телефони, производи за нега и убавина, апарати за ладење и греење. Нептун 20 години...

Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи на happy цени!

24 декември, 2018, Нема коментари
HAPPY WEEK акција во Нептун со големи празнични попусти и до 48 рати БЕЗ камата на СИТЕ производи на happy цени! Од 24-31 декември, до 48 рати без камата со haPPy кредитот или до...

Идеална понуда од НЕПТУН – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

21 ноември, 2018, Нема коментари
Додека сите имаат само Black Friday во Нептун има HAPPY WEEKEND, акција со големи попусти и до 48 рати БЕЗ камата на СИТЕ производи! Од 21-26 ноември, до 48 рати без камата со haPPy...

BEST BUY акција во Нептун! Најпродаваните производи во 2018г. по супер цени со големи попусти!

12 ноември, 2018, Нема коментари
BEST BUY акција во Нептун, најпродаваните производи во 2018г. сега по супер цени со големи попусти! Нептун како најголем малопродажен ланец за бела техника и електроника во Македонија на своите потрошувачи им овозможи исклучителна...

„Lucky days” во НЕПТУН од 05-08 ноември – Најголеми попусти на целиот асортиман!

5 ноември, 2018, Нема коментари
„Lucky days” во НЕПТУН од 05-08 ноември со најголеми попусти на целиот асортиман и шопинг до 48 рати со happy кредит! Искористете го oвој „Lucky days” и добијте: – НАЈГОЛЕМИ ПОПУСТИ на целиот асортиман!...
Почетна // Corona Вести // Категорија "македонија"
Горе