Лејди Гага: Имав секс во тројка

24 мај, 20110
Lady-Gaga-Born-This-Way-Video-15

И повторно во силот на Лејди Гага која вчера во Њујорк го промовираше својот нов албум “Born This Way”во продавницата “Best Buy”. Лејди Гага на промоцијата се појави во уште една од нејзините необични изданија, пропратени со мрежeсти чорапи, чизми со платформа и градник, а целокупниот стјлинг беше заокружен со неколку кожни детали и како секогаш таа беше во центарот на вниманието.

Во интервјуто за една радио станица се изјаснила дека имала секс во тројка.

На директното прашање – дали некогаш пробала секс во тројка, Гага изјавува: ”Хм, па да, имав…но не би сакала повеќе да откривам, ама можам да кажам дека е вистина“.

Лејди Гага неодамна открива дека една од песните кои се наоѓаат на албумот е посветена на покојниот дизајнер Alexander McQueen со тоа ги повикува своите обожаватели да го одберат четвртиот сингл од овој албум.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma