“GQ” ја прогласи Мила Кунис за најубава актерка! Сум видел и поубави:)))

16 ноември, 20110
0

Мила Кунис конечно била наградена за својот талент, глума и изглед. Магазинот GQ ја прогласил за најубава актерка на годината, пишува Дејли мејл.
На фотографиите за магазинот, Мила изгледа “опасно” убаво во розов градник и пуштена долга коса. Шминка малку повеќе и е нагласена, и Мила дава впечаток на вамп жена.
Мила има глумено во “Friends with benefits”, а потоа го позајмила и својот глас во популарната анимирана серија “Family Guy”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş