Грците сеуште имаат опасна смисла за хумор

14 јули, 20110
Грците сеуште имаат опасна смисла за хумор

Грците направиле реклама за чипс на која го изсмеваат бившиот шеф на ММФ. Сред тежок економски колапс, они прават пародија за шефот на ММФ… Ах, не им е лесно и нив…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit