Guess колекција за пролет-лето 2011

29 април, 20110
naslovna guess_denim_thumb

Еден од најпознатите светски брендови Guess, ја претстави најновата колекција наменета за пролет-лето. Погледнете како треба да изгледате од глава до пети според Guess.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/