Гвинет Палтроу му го зема лебот на сопствениот маж?

3 август, 20110
gwyneth

По улогата на кантри пејачка која се бори со алкохолизам, во филмот “Strong Country”, популарната холивудска актерка Гвинет Палтроу е највена како учесник на музичкиот фестивал во познатото џет сет летувалиште Хемптонсима.

Полека, полека таа навлегува во музичките води и ќе му го земе лебот на британскиот музичар Крис Мартин, пејачот на Колдплеј, кој воедно е нејзин сопруг.

Според извори од Њујорк пост, Гвинет ќе настапи со акустичен сет во ВИП салонот на фестивалот, кој ќе се одржува на 13-ти и 14-ти август.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi