Гвинет Палтроу топлес

1 јули, 20110
v210565p0

Гвинет (38) одлучила на новите фотографии да открие колку добро здравиот начин на живот влијае на нејзината фигура.

Сопругата на пејачот од бендот Coldplay, Крис Мартин и мајка на две деца изгледа бар за една деценија помлада на фотографиите на кои носи мрежести чорапи и парчиња накит Louis Vuitton.

Со малку шминка, но и гардероба, со рацете преку гради, Гвинет на фотографиите јасно промовира невиност…

Актерката е позната по тоа колку е посветена на здравиот начин на живот, и дисциплинирана е до таа мерка што секое утро се буди во четири, вежба јога и зпочнува со здрав оброк во пет чеасот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/