Хајди Клум сеуште гола до пола на билборд кампањи : )

20 август, 20110
hajdiklum

Новата сезона на Project Runway ( Проект Писта )  стартуваше минатиот месец. Шоуто продолжува да се рекламира на различни медиуми, неговата популарност расте.

Билбордите во Лос Ангелес се преполни со реклами од до пола соблечената Хајди Клум заштитното лице на Проек Писта.

Доколку нејзиното топлес издание, каде таа своите гради ги прекрива со раката, не ве натера да ја гледате новата сезона на Проект Писта, тогаш ништо друго нема да ве испровоцира да го сторите тоа !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit