Харпер Севен како Кејт!!!

14 јули, 20110
beckham-kate-middleton

Викторија Бекам пред само неколку дена ја донесе на свет малата Харпер Севен, а веќе размислува за тоа како треба таа да се однесува кога ќе порасне. Викторија е толку опседната со принцезата Кејт, што сака малата Харпер Севен да ги има манирите, стилот и шармот на Кејт.

Блиската пријателка на Викторија изјавила дека Викторија сака нејзината ќерка да биде права англиска роза, а не холивудско разгалено детиште. Од тие причини, Викторија сериозно размислува да се пресели заедно со целата фамилија во Велика Британија, и таму да останат засекогаш.

Најверојатно Кејт и принцот Вилијам ќе бидат кумови на малата ќеркичка на Бекамови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit