Хју Хефнер и Кристал го кажаа датумот на свадбата

24 февруари, 20110
Hugh-Hefner-Crystal-Harris

Хју Хефнер и неговaта млада вереница Кристал Харис, го утврдија денот на нивната свадба, која ќе се одржи во јуни во вилата на  Плејбој.  Свадбата е во сабота на 18 Јуни оваа година. “Ние сме многу возбудени “, изјавила Кристал , додека Хју Хефнер, додал дека ќе организира “поинтимна церемонија ” во Плејбој вилата. Кум на Хефнер (84) ќе му биде неговиот брат, а покрај него ќе бидат  и неговите најмлади синови Марстон и Купер. Кристал (24) за кума ја избрала нејзината најдобра другарка Ана, а деверуши ќе бидат нејзините две сестри.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi