Камерон Дијаз обожува порно филмови

24 февруари, 20110
cameron diaz saka porno

Камерон Дијаз позната по тоа што без срам во јавноста открива дел од својата интима, овој пат призна дека сака да гледа порно филмови.

Таа во шоуто на Џими Кимел, призна дека сака да гледа порно и ги пофали хотелите и нивната дискреција што никојпат до сега немаат кажано дека таа бара такви филмови да гледа, додека престојува во хотел.

Пред една година Камерон призна дека сака грубости во сексот. Таа сака маж кој ќе биде доволно груб и да и докаже дека таа е “жена” а тој “маж”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi