Стјуардеси на помош

24 февруари, 20110
stjuardesi za playboy 1

Најстарата мексиканска авиокомпанија има сериозни финансиски проблеми заради кои ги запре летовите уште во 2010 година.

Но, тука се стјуардесите да помогнат. Пожртвувани за авиокомпанијата, тие ќе снимаат едиторијал за Плејбој. Ова е начинот на кој, тие мислат дека ќе ја спасат авиокомпанијата Мексикан Еарлајнс од банкрот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi