Хју Хефнер: Плејбој со Линдзи Лохан руши рекорди на продажба!?

19 декември, 20110
loahn_playboy_cover640

Изданието на Плејбој во кое позирала проблематичната американска актерка и модел Линдзи Лохан руши рекорди на продажба, тврди Хју Хефнер.

Лохан позирала за февруарското издание за Плејбој, кое е пуштено во продажба многу порано, бидејќи се појавиле фотографии на интернет.
Хефнер ги негирал шпекулациите дека порано објавените фотографии негативно влијаеле  на продажбата на Плејбој и на Твитер објавил дека продажбата руши рекорди.
Списанието е речиси целосно распродадено, а некои купуваат повеќе примероци.
Хефнер минатата недела изјавил дека позирањето на Линдзи Лохан во Плејбој е всушност неговата идеја. Инспирацијата ја пронашол во Мерлин Монро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber