Холивуд шминка за на тој свет?!

9 јули, 20110
make up za mrtvi

Брендот Illamasqua сака да биде сигурен дека оние кои ќе го напуштат овој свет ќе заминат убави на местото каде ќе го имаат вечниот одмор.

За 700 долари, починатиот ќе биде за последен пат виден во убаво издание. Можеби е малку морничаво. Што мислите вие?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi