Хорор верзија на познатите цртани од Warner Brothers

2 ноември, 20110
scary-warner06

Можеби Халовин помина, ама ние решивме да ви ја прикажеме хорор верзијата на цртаните филмови на Ворнер Брадерс. Сите ние сме ја гледале верзијата на познатите цртани со Том и Џери, Силвестер и Твити… Епа некој „болен“ ум решил да креира и хорор варијанта на овие цртани, наменета само за возрасни. Предупредување: доколку сте на страната на Џери и Твити, во никој случај не ги гледајте овие слики:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş