Хумористичната вистина зад логоата на комапниите

19 април, 20110
01

Уметникот Виктор Херц ги создаде овие алтерантивни логоа за неговиот проект “Чесни логоа“ при што хумористично ја пренесува  вистина која се крие зад големите комапнии.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi