И Џенифер Анистон “краде” момчиња

15 јуни, 20110
jennifer toples

Џенифер Анситон се здоби со многу фанови откако беше оставена од Бред Пит, заради Анџелина Џоли. Но сега Џенифер тргна по стапките на својата соперничка.

Џенифер веќе неколку месеци е во врска со Џастин Тер, а неговата долгогодишна девојка го напуштила заедничкиот дом минатиот викенд. Хајди и Џастин биле заедно 14 години, и одеднаш се појавила некоја ѕвезда и ја расипала врската. Хајди била многу повредена, особено од фактот што последна дознала дека нејзиното момче е со друга.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/